auto

Škodovka je na českých silnicích velmi populární

Jde o jasnou jedničku, které dávají tuzemští motoristé přednost už dlouhá desetiletí. Obstála ve velmi náročné konkurenci značek, jako je Audi, Nissan nebo Toyota. Mladoboleslavská značka přečkala obtížné chvíle a má za sebou více než sto let úspěšné historie. 

Pokud ji máte na prvním místě, ze zřejmé, že máte velmi dobrý vkus, podobně jako desetitisíce dalších českých řidičů. Modelů je přitom na trhu hned několik, někdo má rád Fabii, jiný si zvolil Octavii nebo Kamiq. Škoda se pochopitelně nevyhýbá ani elektromobilitě a jde směle kupředu, vstříc novým výzvám v 21. století!

Výborná dostupnost autorizovaných servisů

Prevence je důležitá, a to nejen tehdy, když jde o naše zdraví. Pravidelná prohlídka čeká i na naše automobily, autoservis Škoda Praha už čeká na telefonát a první objednávku. Porucha, kterou servisní technik odhalí včas, se vyřeší mnohem snadněji. Menší výdaje, a tedy úsměv na peněženku každého motoristy, to jsou hlavní plus odborných servisních míst. 

auto

Příjemným bonusem navíc pak je také originalita náhradních dílů, na něž bude poskytnuta záruka. K dispozici je i šeková knížka, která pomůže ušetřit až pětinu výdajů za práci technika i díly. A jakou to má podmínku? Je jedna jediná, model Škodovky, na nějž budete chtít slevový kupon uplatnit, musí být starší čtyř let.

Vybrat si lze až pětileté předplatné

Nechcete nechat nic náhodě a máte rádi jistotu v této rozbouřené době? Potom se nabízí i předplatné na servis, který potrvá do nájezdu 60, 100 či 150 tisíc kilometrů nebo až na pětileté období, podle toho, jaká z těchto dvou variant přijde ke slovu jako první. Sečteno a podtrženo, platí, že Škoda je značka, za kterou se vyplatí stát. Čas ji totiž prověřil na výbornou a je jasné, že má před sebou ještě hodně dlouhou budoucnost!

Napsat komentář