interiér auta
Zdroj: rivermo74 / Shutterstock.com

Dejte svému interiéru nový vzhled a přidejte mu na praktičnosti

Zakládáte si na tom, aby vaše auto bylo dokonalé? Roli hraje nejenom vzhled a pochopitelně lesk karoserie, ale roli hraje také to, jak vaše auto vypadá uvnitř. Tedy jaký má interiér. Ne vždy se musíte spokojit jenom s tím, co je ve voze z výroby. V mnoha směrech ho můžete i sami vylepšit, jak po stránce designové, tak i po stránce praktické. Co by ve vašem autě nemělo chybět?

Zaměřte se na potahy

Čalounění z výroby může postupem času ztrácet na své kvalitě a na svém vzhledu. Objevují se fleky, zašlá špína, a někde dokonce i poškození. Jak toto všechno zamaskovat a jak mít interiér, který bude znovu vypadat jako by byl úplně nový? Odpověď je celkem jednoduchá. Stačí pořídit nové autopotahy a ty navléknout na stávající sedadla. V tu chvíli bude interiér vašeho auta opět vypadat doslova jako nový.

Použití potahů však nemá význam jenom z toho hlediska, že vylepšíte vzhled. Je to i praktická volba. Jak proto, že ochrání klasické čalounění, tak proto, že prodloužíte jeho životnost. To bude stále vypadat jako nové, což se vám bude velmi hodit ve chvíli, kdy se rozhodnete svůj automobil prodat.

Nezapomínejte také na rohože

Ne vždy je máte na podlaze při koupi auta. Pokud ne, zbytečně riskujete to, že svou podlahu zašpiníte a její čistění nebude nic snadného. Proto je na místě koberečky mít. Řada lidí dává přednost látkovým, pro jejich design. Z praktického hlediska ale nejsou vhodnou volbou. Rizikem je:

  • Náročnější čištění
  • Pohlcování vody

Proto je vhodnější volbou vsadit na jiný materiál, který lze vyčistit třeba jenom oplachem proudem vody, a pokud jde o vodu, ta se do něho nesákne. Máme na mysli nepáchnoucí gumové rohože. To, že je máte ve svém voze, oceníte především během zimy, stejně jako je oceníte při deštivých dnech, které mohou nastat také během letních dnů a tak je dobré zbytečně neriskovat ušpinění interiéru vašeho vozu.

Napsat komentář