autodoplňky
Zdroj: Potashev Aleksandr / Shutterstock.com

Jsou praktické a dokáží vylepšit i vzhled vozu. Podívejte se na zajímavé autodoplňky

Chcete, aby váš vůz vypadá trochu k světu? V takovém případě je potřeba mu dopřát náležitou péči. Nemusíme se soustředit ale pouze na technický stav, což by měla být samozřejmost, ale určitě je důležité také komfort pro nás a naši posádku. Také můžeme ochránit automobil po stránce vzhledové, aby příliš neutrpěl při provozu. Jak na to, na to se podíváme v rámci našeho článku, kde se zaměříme na některé praktické autodoplňky.

Ochrana vozu

Vůz při provozu samozřejmě do určité míry trpí, protože se musí potýkat s vnějšími vlivy. Vzniká zkrátka určité opotřebení, ale to je prostě úděl užívané věci. Přesto můžeme vozidlo částečně ochránit, například jeho karoserii. Ta může zejména na exponovaných místech utrpět zejména kvůli odletujícím kamínkům a třeba nalepování hmyzu. Skvělým řešením je tady deflektor kapoty, který, jak jeho název napovídá, dokáže ochránit právě kapotu vašeho vozu před výše zmiňovanými nepříjemnými externími vlivy. Jak je vlastně možné, že může takový deflektor přední masky, či chcete-li kapoty, chránit? Je to jednoduše proto, že dokáže efektivně:

  • Ovlivnit proudění vzduchu okolo kapoty
  • Zmírnit dopady znečištění na kapotu

Právně s ohledem na to, že je možno díky deflektoru upravit proudění vzduchu, není kapota tolik vystavena odletujícím kamínkům a hmyzu. Také se vám bude lépe dělat údržba, protože kapotu nebudete muset tak intenzivně a často čistit. Deflektor nejenže dokáže ochránit kapotu, ale také vylepší částečně vzhled vozu, vždy záleží na vašem vkusu.

Vzhled vozu můžete vylepšit i novými poklicemi

Asi není levnějšího a jednoduššího zlepšení vzhledu, než je použití nových poklic. Zejména, pokud například máte starší vozidlo, které jste koupili od předchozího majitele, mohou být poklice již opotřebované. Je tedy čas pořídit poklice nové. Kdo by se totiž chtěl dívat na ty staré, když si předchozí majitel třeba zamiloval obrubníky. Nové poklice seženete přímo přesně na váš vůz.

Napsat komentář