auto
Zdroj: oatawa / Shutterstock.com

Kvalitní zabezpečení a nezávislé topení ve vašem voze? Žádný problém!

Bezpečnost našeho vozu je bezpochyby jedna z věcí, která motoristy zajímá. Zejména, pokud parkujete v místech, které není vaším pozemkem a vůz nemáte běžně pod dohledem, rozhodně se vyplatí něco investovat do zabezpečení. Kdysi se to řešilo různými alarmy nebo uzamykatelnou pákou na volant. Dnes jsme však v době, kdy vládne elektronika, výrobci vybavují své vozy standardními bezpečnostními systémy, které však lze snadno obejít. Právě proto standardní systémy nejsou pro věci znalé zloděje velkou překážkou. Existují však systémy alternativní, které vám navíc mohou zvýšit komfort používání vašeho vozu prostřednictvím dalších doplňkových řešení.

Zabezpečení, které funguje

Hledáte-li opravdu komplexní zabezpečení vašeho vozu proti krádeži, jednou z možností jsou zabezpečovací systémy Pandora. Tento výrobce nabízí nekompromisní zabezpečení auta, které využívá nejmodernější technologie. Můžeme zde zařadit například:

  • Komunikaci na frekvenci odolné proti rušičkám a čtečkám DO
  • Šifrování signálu z klíče
  • Blokaci startu bez přítomnosti Pandora imobilizéru
  • Ovládání a sledování vozu ze smartphonu

Všechny tyto a další funkce jsou základem spolehlivého zabezpečení vozu, které tento systém nabízí. Velmi přínosný je zejména v případě vozidel s bezklíčovým startem, které jsou z hlediska odcizení obzvlášť zranitelné. Díky systému Pandora posunete míru zabezpečení svého vozidla o mnoho úrovní výše a získáte nad svým vozidlem plnou kontrolu, a to ať už prostřednictvím Pandora imobilizéru nebo díky SMART funkcím třeba přímo z vašeho mobilu.

Vyšší komfort

Pokud hovoříme o plné kontrole nad vozidlem, tak to není pouze otázka bezpečnosti. Z vašeho mobilu totiž můžete ovládat spoustu dalších systémů, jako je třeba dálkový start, nezávislé topení nebo odemykání na dálku apod. Především komfortní nezávislé topení vám zajistí správnou teplotu v interiéru, a to za zlomkovou cenu typického nezávislého topení. Vlastně tak tento systém získáte jako součást zabezpečení vašeho vozu.

Napsat komentář