honda

Ten, kdo vymyslel skútr do terénu, je genius

Vášeň k motorkám je celoživotní. Někdo je miluje, jiní je nenávidí. Řidiči aut nadávají na motorkáře a naopak. Někdo má rád silné silniční stroje, jiný zase dává přednost terénním motorkám. Najdou se ale i tací, kteří by to nejraději zkombinovali. V ideálním případě se lidé jednak chtějí dostat do práce, ale také si chtějí pročistit hlavu v terénu. Právě proto byl vytvořen skútr do terénu a vypadá dobře!

Snad ji někdy uvidíme i v Čechách

Jedná se o Hondu ADV 150. Pravda, nemá zrovna nejsilnější motor, nicméně pro rozumné ježdění to stačí. Tenhle skútr je nástupcem terénní motorky X-ADV, který je na trhu již dva roky. Hondu ADV 150 si však prozatím na českém trhu nepořídíte, je totiž nabízen jen v Indonésii. Ale co není teď, může být později. Tenhle skútr je pěkný v tom, že nevypadá jako skútr, hodí se jak na silnici, do měst, tak i do terénu. Kombinuje vše dohromady a své příznivce si určitě najde.

Honda X-ADV kombinuje crossover se silniční motorkou

Tento model na českém trhu najdete a je zmíněným předchůdcem slabší verze ADV 150. Pokud se na ni podíváte zvenku, zjistíte, že jde o model, který vypadá vskutku dobře. Vzhledově sice skútr připomíná, nicméně se za něj určitě nemusíte stydět. Nenajdete na něm nádrž, jako u klasické motorky, zároveň však má středovou část zvýšenou a tak klasický skútr připomíná jen vzdáleně. I zezadu vypadá motorka důstojně. Posez na tomto stroji je také pohodlný a nemusíte se bát se s ním projet i po dálnici.

Jak bychom to mohli shrnout. Motorkáři, kteří chtějí od každého něco, mnoho není, ale tenhle stroj jistě zaujme nejen svým vzhledem. Patříte-li mezi ty, kteří si občas potřebují vyjet do terénu, zároveň ale chtějí také poznávat naši krásnou vlast, je tento stroj přímo pro vás. Líbí se vám také na pohled, nebo už vám to přijde příliš přetechnizované?

Napsat komentář