bmw

Víte, jak vypadá dokonale černé auto? Takové nemáte!

A ani mít nebudete! Nebude totiž na prodej. Automobilka BMW vytvořila vůz, který je nejčernější na světě. Možná si myslíte, že černá je jen jedna, ale není tomu tak. Nové BMW X6 bylo vyrobeno pouze pro to, aby upoutalo pozornost. Barva se jmenuje VantablackVbx2 a byla vytvořena pouze pro toto vozidlo, které ovšem nebude nikdy na prodej.

Nejčernější auto na světě

Nutno podotknout, že vypadá opravdu skvěle, nicméně může to být jen subjektivní pocit. Na druhou stranu byste asi měli problém auto vůbec ve tmě najít. Automobilce se tak jistě podařilo upoutat pozornost. Možná je však lepší pořídit si BMW X6 v nějakých normálnějších barvách. Máte-li přebytečné zhruba dva miliony, jistě by stálo za koupi.

Co vám nová X6 nabídne?

V současné době si můžete vybrat ze čtyř motorů. Pokud přeci jen chcete ušetřit, pak se podívejte na xDrive 30d. Tenhle krasavec v sobě ukrývá třílitrový motor o výkonu 195 kW. No na cesty mezi zapadlými obcemi to asi nebude. O něco dražší varianta je pak v podobě xDrive40i o výkonu 250kW. Chcete ještě něco lepšího? K dispozici je také s osmistupňovou automatickou převodovkou. Jestliže vám to stále ještě nestačí a chcete si přeci jen něco připlatit, pak za dva a půl milionu korun můžete mít 4,4 litrový osmiválce s výkonem 390 kW. Ve výbavě najdete poměrně standardní vybavení v podobě:

  • parkovacích kamer a čidel
  • elektricky nastavitelná sedadla
  • navigaci

Za příplatek si pak můžete pořídit hudební systém nebo plynulé dovírání dveří. Těchto položek je ale samozřejmě více. Záleží na tom, co preferujete. Pro milovníky značky BMW by mohla být X6 dobrou volbou. Běžnému řidiči však nic moc neřekne. Zmíněná výbava je v současné době snad v každém novém autě a dva a půl milionu je velká částka. Posuďte sami, jestli je částka, za kterou si novou X6 můžete pořídit, adekvátní.

Napsat komentář